Keller Williams Oviedo - Amanda Seebadan
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 3 058 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (3d)
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  689 WELLINGTON STATION BOULEVARD #41, ORMOND BEACH, FL 32174
  Listing Courtesy Of: COLLADO REAL ESTATE, 386-427-0002, Lindsey Smith
  I ri - 747 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (3d)
  4 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2986 N SHELL ROAD, DELAND, FL 32720
  Listing Courtesy Of: COLLADO REAL ESTATE, 386-427-0002, Lindsey Smith
  I ri - 2 440 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  9 PALM DRIVE, ORMOND BEACH, FL 32176
  Listing Courtesy Of: RE/MAX SELECT PROFESSIONALS, 386-283-4966, JOANNE TAVZEL
  I ri - 762 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (15d)
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1520 FOX GLEN DR, WINTER SPRINGS, FL 32708
  Listing Courtesy Of: EXP REALTY LLC, 888-883-8509, Ginny Adkins
  I ri - 2 052 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  5416 Cordgrass Band Lane #PortOrange, FL 32128
  Listing Courtesy Of: Century Investments & Real Est, 310-659-5439, Rimma Yuryeva
  I ri - 2 107 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  6 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  328 LAKE DAVENPORT CIRCLE, DAVENPORT, FL 33837
  Listing Courtesy Of: VACAY & CO REAL ESTATE, 863-874-0449, Michelle Baydemir
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2976 NOBLETON STREET, DELTONA, FL 32738
  Listing Courtesy Of: SOLARE REALTY LLC, 321-247-7765, Jorge Fanani
  I ri - 8 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1507 TERRACE GREEN DRIVE, LEESBURG, FL 34748
  Listing Courtesy Of: OPENDOOR BROKERAGE LLC, [email protected], Alli Johnston
  I ri - 7 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  7927 WINTER WREN STREET, WINTER GARDEN, FL 34787
  Listing Courtesy Of: LAKEFIELD REALTY GROUP LLC, 407-383-6497, Drew Ross
  I ri - 7 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  7968 NIAGARA FALLS COURT, ORLANDO, FL 32825
  Listing Courtesy Of: JC PREMIUM REALTY LLC, David Liu
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Amanda Seebadan
  Numri i licencës: SL3484401
  The Seebadan Team

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  cd33lbcv5com99trqvh0.png
  Keller Williams Oviedo
  59 Alafaya Woods Blvd Orlando, FL, 32765
  Zyrë

  Amanda Seebadan
  REALTOR® SL3484401
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.